Sprzedaż energii

Uwolniony rynek energii w Polsce wiąże się z możliwością swobodnego wyboru jej dostawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zarządzeniu nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy nie tylko ciągłość zasilania i rzetelność rozliczeń, lecz także atrakcyjne ceny.

Stosujemy optymalizację kosztów, na którą się składają działania w trzech obszarach. Po pierwsze dzięki bieżącemu monitorowaniu rynku energii, współpracy z producentami i dostawcami energii oraz Domami Maklerskimi jesteśmy w stanie precyzyjnie prognozować zużycie prądu i właściwie zarządzać zakupami energii. Po drugie we współpracy z przedstawicielami środowisk naukowych łączymy nowoczesne technologie wykorzystywane w telekomunikacji i informatyce z infrastrukturą energetyczną, budując własny system zarządzania efektywnością dostarczania energii elektrycznej dla naszych odbiorców. Po trzecie pomagamy Klientowi wybrać najkorzystniejsze kosztowo rozwiązania dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania na energię elektryczną oraz oferujemy usługi z zakresu doradztwa energetycznego.

Zmiana sprzedawcy

Przejście do i-Energii jest bardzo proste – nie musisz nawet wychodzić z biura. To my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

  1. Telefonicznie lub podczas wizyty naszego doradcy zapoznasz się z ofertą i omówisz szczegóły umowy.
  2. Podpiszesz dwa egzemplarze umowy, którą otrzymasz pocztą w ciągu 14 dni. Jeśli masz wątpliwości czy pytania, skontaktuj się z naszym doradcą.

Po podpisaniu umowy oraz innych niezbędnych dokumentów załatwimy wszystkie formalności:

  1. Wypowiemy w imieniu Twojej firmy umowę na sprzedaż energii elektrycznej u obecnego dostawcy i zgłosimy wniosek o zmianę sprzedawcy u Twojego Operatora Systemu Dystrybucyjnego na i-Energię.
  2. Jeśli jest to Twoja pierwsza zmiana sprzedawcy, podpiszemy w imieniu Twojej firmy nową umowę dystrybucyjną na czas nieokreślony. W przypadku kolejnej zmiany sprzedawcy nie zawieramy nowej umowy.
  3. Gotowe – jesteś już w i-Energii! Jako Twój nowy dostawca energii elektrycznej gwarantujemy Ci niższe rachunki oraz kompleksową pomoc naszych doradców.